Arduino Eğitimi

Programlama ve Yazilim (Arduino) Eğitimleri

Arduino Eğitimi:

Arduino açık kaynak kodlu, üzerinde çeşitli sensörler barındıran, mikroişlemci ve farklı kodlar ile devreler kurabileceğiniz proje geliştirme platformudur. Arduino ayrıca robotik programlama olarak da adlandırılmaktadır.

Arduino’nun kullanılması oldukça rahat ve kullanışlıdır. Arduino kiti, fiziksel olarak küçük bir yapıya sahiptir ve üzerinde çeşitli devreler bulunmaktadır.Arduino, üzerinde hafıza ve işlem yapabilme imkanı bulunan müthiş bir mekanizmadır. Arduino Eğitimi ile, Arduino programlamayı öğrenirsiniz. Arduino’yu temelden en ileri seviyeye kadar uygulamalı olarak öğrenirsiniz.

Arduino Eğitimi ile; Arduino çeşitleri, Arduino programlama dili, LCD ekran ve EEPROM kullanımı, Input/Output (giriş-çıkış) işlemleri, seri haberleşme ve Arduino IDE temelinde bilgi, beceri ve teknikler kazanırsınız.

Katılımcı Profili

Arduino Eğitimi programına, tüm elektronik meraklıları katılabilir.

Öğrenciler;

Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Meslek Lisesi Öğrencileri

Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri

Mühendislik Öğrencileri

Elektronik ile ilgili dallarda çalışan veya çalışmak isteyenler;

Endüstriyel Elektronik ve Otomasyon

Microkontrolör Programlama

PLC Programlama

Fabrikalarda Elektronik veya Elektronik Bakım Teknisyeni olarak çalışanlar;

Ön Gereklilikler

Arduino Eğitimi, temel eğitim olduğu için ön koşul aranmamaktadır. Arduino Eğitimi sonunda; Arduino mekanizmasını, Arduino programlama yapmasını ve çeşitli özellikleri ile Arduino’yu en temelden en gelişmiş seviyelere kadar uygulamalı olarak yapabilirsiniz.

Süresi

Arduino Eğitimi, toplamda 6 Saat sürmektedir. Arduino Eğitimi programını Arduino özel ders olarak birebir kişiye özel olarak edinerek daha kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Ücreti

Arduino egitimleri, Kurumsal özel Arduino eğitim ve bireysel Arduino özel ders süre ve ücretleri için lütfen iletişime geçiniz. взять деньги в долг на карту