3D Eğitim

Somut Modeli Görmek: 3D Yazıcılar sayesinde soyut objeleri somut hale dönüştürebiliyorsunuz. Buda öğrenciler için oldukça heyecan verici. Tasarım programları sayesinde dijital dünyada yarattıkları 3D modellerin, atomların dünyasında – gerçek dünyada- karşılığını görmek ve kendi tasarladıkları objelere dokunabilmeleri öğrenciler için benzersiz bir deneyim.

Hayal Gücü Genişliyor Yaratıcılık Artıyor: Öğrencinin fikrini 3D modele dönüştürmek için bu tasarım programlarını kullanması ise hayal gücünü genişletiyor.

 

Yaratıcılık Artıyor: Öğrenciler tasarım yeteneği kazanmasıyla çevresinde gördüğü problemleri tespit edip bunlara tasarım programlarını kullanarak çözüm üretmeye başlıyor. Daha sonra 3D Yazıcıları kullanarak geliştirdikleri çözümleri somut hale dönüştürmeleri ise daha yaratıcı ve çözüm odaklı olmalarını sağlıyor.

İnteraktif Eğitim: 3D Yazıcıların sınıflarda kullanılması öğrenciler için gözünde canlandırılması zor olan objelerin daha kolay anlaşılmasını sağlıyor. Böylece farklı duyu organlarına da hitap edilerek daha akılda kalıcı ve öğretici olabiliyor.

Öğrenciler bu eğitim boyunca elde ettikleri bilgi ile tasarlamış oldukları 3 boyutlu nesneleri 3D printer aracılığıyla baskı haline getirebileceklerdir.

займы онлайн без залога